KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222037
nr 1422 2037
Oidentifierad konstnär. Signerad Thord -54, Slussen. Olja på duk, 56x124, yttermått inklusive ram: 60x126 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:13:34
26/9 20:41:42
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm